Over ons

Wij zijn Full House. Een full service bureau voor marketing en communicatie. Profiteer van onze creatieve meerwaarde. 

Onze kracht


Full House bestaat uit een divers team van specialisten uit verschillende disciplines. Ons team groeit voortdurend, wat continu zorgt voor frisse inzichten. Creativiteit, korte lijnen, een flexibele organisatie, snel schakelen, overzicht én oog voor detail; met vele jaren ervaring weten wij wat er van ons gevraagd wordt.

Account Director Bas van de Schalie Bas van der Schalie
Account Director

Bas van der Schalie
Account Director

bas@fullhouse.nl E-mail >
T 010 - 476 3452

Creative Director Misja Nobel Misja Nobel
Creative Director

Misja Nobel
Creative Director

misja@fullhouse.nlE-mail >
T 010 - 476 3452

Graphic Designer Rotterdam Kourosh Kourosh Kazemi
Graphic Designer

Kourosh Kazemi
Graphic Designer

kourosh@fullhouse.nl E-mail >
T 010 - 476 3452

Menno Projectmanager Menno Leliveld
Projectmanager

Menno Leliveld
Projectmanager

menno@fullhouse.nlE-mail >
T 010 - 476 3452

Graphic Designer Rotterdam Karin Karin de Koning - Butler
Graphic Designer

Karin de Koning - Butler
Graphic Designer

karin@fullhouse.nl E-mail >
T 010 - 476 3452

Developer Sybren Sybren Burghout
Developer

Sybren Burghout
Developer

sybren@fullhouse.nlE-mail >
T 010 - 476 3452

Developer Bob Bob Vrijland
Developer

Bob Vrijland
Developer

bob@fullhouse.nlE-mail >
T 010 - 476 3452

Aanpak en werkwijze


Wij vinden het belangrijk om tijdens de eerste kennismaking direct in beeld te krijgen wat uw wensen zijn. Wij bepalen de juiste strategie en starten het creatieve proces. Hierbij komen we tot een verrassend voorstel of concept.

Met ons team gaan wij de uitdaging aan om tot een onderscheidend ontwerp te komen. Om de link tussen uw wensen en onze creatieve meerwaarde als bureau scherp te houden kunt u nauw betrokken blijven bij de ontwerp- en ontwikkelfase.


Door onze kennis en ervaring zal de opmaak en implementatie efficiënt verlopen waardoor we, zowel online als offline, producten snel kunnen opleveren.

Voor de volledige ontzorging nemen wij u, als full-service bureau, ook de productie en realisatie uit handen. Korte lijnen met producenten zorgen voor een gestroomlijnd proces en het beste eindresultaat.

Zo wordt elke uitdaging een succesverhaal.

Fullhouse Rotterdam werkwijze